Kostýmy na striptýz

Jak se na našem webu můžete dozvědět, nabízíme našim zákazníkům výběr z několika kostýmů, které může mít striptérka při vystoupení na sobě. Vezmeme to pěkně po pořádku, projdeme si ty nejoblíbenější a začneme kostýmem policistky.

Motivem pro výběr striptérky s tímto kostýmem může být třeba situace, kdy policistka přijde srovnat partu oslavujících kvůli rušení nočního klidu. Jistě Vás napadne i mnoho dalších možností.

Jako úplný opak přísné policistky může působit striptýzový kostým školačky. Vzrušující vystoupení nevinné náctileté školačky si jistě také v publiku najde své příznivce a poté co odloží svou krátkou sukni už nezůstane v klidu vůbec nikdo. Pokud Vás ani pohled na striptýzovou "školačku" nevynese do nebeských výšin, pak vězte, že to naše striptérky možná dokážou v převleku letušek.

Naše letušky v sexy kostýmech nezkazí žádnou party a rády všem divákům předvedou krásy svých těl pod důmyslným převlekem stevardky. Jestliže má mít letuška z nekonečných výšin nějaký protipól, pak jím bude pravděpodobně čert nebo čertice z hlubin pekelných. Ano je to tak, máme v zásobě i kostým čertice. Tomuto žhavému sexy převleku dominují růžky, které mají za úkol připomenout, že při vystoupení naší striptérky zažijte pekelně žhavou erotickou show.

Takto bychom mohli pokračovat i dál v rozboru jednotlivých kostýmů. Věříme ale, že Vaše fantazie nemá hranic a naše široká nabídka erotických kostýmů pro striptérky a striptéry Vám umožní vyšperkovat Vaší akci a povznést jí na ten nejvyšší level.

Zpět na přehled blogu