Práce nebo brigáda u nás

Striptýz jako brigáda?


Sehnat dobrou práci nebo brigádu je obvykle poměrně velký problém. Naše agentura se zaměřuje na zajišťováním erotických vystoupení na soukromých akcích nejen v Brně ale po celé Moravě a pro velký zájem jsme se rozhodli rozšířit řady našich striptérů a striptérek a tak nabízíme práci nebo brigádu právě v tomto zajímavém a netradičním oboru.

O striptýzu


Proč je striptýz tak oblíbený? Odpověď můžeme najít v samotné lidské přirozenosti, která kladně vnímá odhalování krás lidského těla. Pokud se tak navíc děje za ladných pohybů a dobře zvolené hudby, je úspěch striptýzového vystoupení 100% zaručen. Současný striptýz, tak jak ho známe, pochází z Francie, kde se poprvé objevil na začátku 20. století v proslulém pařížském podniku Moulin Rouge. Od té doby se záliba ve sledování striptýzu rozšířila po celém světě a dnes je nedílnou a samozřejmou součástí celé řady společenských událostí a oslav.

Co u nás získáte?


Práce u nás přináší spoustu výhod, přičemž na prvním místě musíme zmínit hlavně vysoké finanční ohodnocení a to ve výši 1000 Kč za 8 minut vystoupení. Věříme, že vás taková nabídka určitě nenechá lhostejnými. Vzhledem k tomu, že se vystoupení konají především v odpoledních a večerních hodinách, nehrozí vstávání brzo ráno. To jsou zásadní výhody oproti běžným zaměstnáním.

Naše požadavky


Především požadujeme příjemný, sympatický vzhled a štíhlou postavu. Váš věk musí být nižší než 28 let a samozřejmé vyšší než 18 let. Požadujeme maximální spolehlivost, schopnost komunikace a příjemné, přátelské vystupování. Naopak nemusíte mít zkušenosti ve striptýzovém oboru. Rádi zaučíme i úplné nováčky.

Kontaktujte nás


Jestliže jste se pročetli až k tomuto odstavci, pravděpodobně vás nabídka zaujala. Pokud tedy máte zájem u nás pracovat, stačí nám poslat e-mail s fotografií obličeje i celé postavy a my se vám ozveme s podrobnějšími informacemi.

Zpět na přehled blogu