Striptýz v Brně

Nebojte se nevšedních zážitků. Dopřejte si vzrušující podívanou plnou erotického náboje. Odhoďte zábrany z toho, že se díváte nebo účastníte něčeho zakázaného, vždyť striptýz tu je už od konce 19.století. Nejde jen o nahotu a erotiku, ale především o zábavu a odreagování se.
Striptýz vznikl z anglického slova Striptease – kdy Strip znamená kromě jiných „svléct se“, Tease pak znamená „škádlit“, „dráždit“ nebo „pokoušet“. Je to vystoupení jedné nebo několika osob, kteří se rytmu hudby svlékají. Vystoupení má jednoduchou i propracovanou formu choreografie a většinou končí odhalením nahoty účinkujících, což nemusí být vždy pravidlo. Striptýz může být i považován za určitou formu tance. Striptýz má i obrácenou podobu, kdy účinkující začne představení nahý a postupně se obléká. Tuto formu striptýzu, můžeme znát z pořadu Počasíčko, který dlouhou dobu vysílala televize Nova. Zpočátku vystupovaly pouze ženy, ale dnes už vám nabízíme profesionální aktéry obou pohlaví. Poškádlí vaši představivost, podráždí vaše choutky, možná i splní vaše tajné sny, představy a touhy.
Je jen na vás, zda si vyberete dámský striptýz, pánský striptýz, duo striptýz, lesbian show, kontaktní striptýz, vždy splníme vaše přání a vaše požadavky.

Zpět na přehled blogu