Hostesky

Na začátek pro Vás máme úplně jednoduchou hádanku. Nejsou striptérky, ale přesto jsou velmi důležitou součástí nabídky našich služeb... O kom se mluví? Ano, výborně! Nadpis Vám možná napověděl, že se jedná o hostesky. Každý z ná to slovo, ale ne úplně každý přesně chápe ten význam a náplň práce. Jedná se samozřejmě o slovo "hostess", které bylo do češtiny převzáno z angličtiny. Pojďme si tedy nyní něco povědět o našich hosteskách a jejich pracovní náplni.

 

Co dělají hostesky?


Náplní hostesek je obecně zpříjemnění kulturních akcí a firemních prezentací. Hostesky účastníkům takových událostí poskytují základní služby jako je nošení občerstvení nebo rozdávání formulářů a letáků. Každá jednotlivá událost má samozřejmě svá specifika a těm se pak činnost našich hostesek přizpůsobuje.

 

Jaké jsou naše hostesky?


Naše hostesky jsou mladé, pohledné a inteligentní dívky s příjemným vystupováním a dokážou tak dobře vyšperkovat Vaší libovolnou akci. Jejich milý vzhled bude ozdobou každé podnikové prezentace, konference, rautu apod.

 

Modelová situace


Nyní si můžeme nastínit modelovou situace, která by byla ideální pro objednání našich profesionálních hostesek. Dejme tomu, že dostanete od svého šéfa zadání na uspořádání veřejné firemní prezentace pro cca 50 lidí. Každý host by měl u vstupu dostat nějaký prospekt nebo leták a v průběhu akce by bylo podáváno občerstvení. Pro takové schéma by byly ideální 3 až 4 hostesky. Dvě u vstupu, kde svým úsměvem přivítají hosty a další jedna až dvě budou nalévat nápoje a podávat sendviče. Uplatnění pro profesionální příjemnou hostesku se na takové akci vždycky najde.

 

Naše hostesky by určitě neměli chybět na jakékoliv Vaší akci. Neváhejte se na nás proto obrátit, rádi Vám sdělíme bližší informace o fungování této služby.

Zpět na přehled blogu